Avis clients : Chalet 35m² 3 chambres + terrasse couverte

Note moyenne de l'hébergement

9.06 / 10

434 avis

Réception

Services et équipements

Hébergement

Confort

Propreté

Restauration

Rapport qualité / prix

7.5 / 10

Freek S Camping Qualité

Type de séjour :

En famille avec adolescent(s)

Hébergement :

Chalet 35m² 3 chambres + terrasse couverte

Période du séjour :

Août 2024 10 jours

Posté le :

16/08/2024

Commentaires

Note détaillée

Général :

Heerlijke kleinschalige rustige, gezellige camping met 2 gigantische vismeren.Wij hadden een mooi chaletje met een ruime overdekte veranda uitkijkend op het meer echt super mooi! In het restaurant kun je ook lekker betaalbaar eten en heeft buiten gezellige zit gedeeltes.Zwembad ook heerlijk maar voor het hoogseizoen aan de kleine kant.Op loopafstand van een leuk stadje (20-25 min) en andere stadjes goed aan terijden. Deze camping is voor ons voor herhaling vatbaar

Het personeel was vriendelijk maar sprak weinig tot geen Engels.Ik kwam om tevissen maar ze waren door hun visvergunningen heen waardoor ik eerst naar t stadje moest voor een visvergunning voordat ik kon vissen! Op de dag van vertrek kon de chalet checkout pas om 9 uur maar moest om 9.15 naar de receptie omdat er nog niemand was opkomen dagen om het chaletje na techecken, wat niet fijn is als je nog heel wat rij uren voor de boeg hebt!

Avis sur l'hébergement :

Mooie ruime chalet met heerlijke grote overdekte veranda met super uitzicht op het grote mooie meer, dat was erg rustgevend!

Douche erg klein kon je kont niet keren en je voeten nauwlijks inzepen.Dat geldt ook voor de 2 persoons slaapkamer die had weinig loop ruimte om je bed intekomen.En de stoelen buiten waren niet geschikt voor een lange zit terwijl het zo heerlijk is om daar tezitten, wij deden heel veel spelletjes maar op den duur weet je niet meer hoe je moet zitten en de afdrukkingen van de stoel staan ik je benen!Stoelen van binnen ook buiten gezet maar idemdito. Binnen en buiten veel spinnen en spinnenwebben, insecten spray/stik ook een aanrader want gemene muggensteken geven flinke bulten/schijven.

9.38 / 10

Patrick B Camping Qualité

Type de séjour :

En famille avec enfant(s)

Hébergement :

Chalet 35m² 3 chambres + terrasse couverte

Période du séjour :

Juillet 2024 14 jours

Posté le :

01/08/2024

Commentaires

Note détaillée

Général :

Séjour avec nos petits enfants première fois au camping pour eux

Avis sur l'hébergement :

Il y a tout ce qu il faut dans ce chalet

8.62 / 10

Stéphanie G Camping Qualité

Type de séjour :

En famille avec adolescent(s)

Hébergement :

Chalet 35m² 3 chambres + terrasse couverte

Période du séjour :

Août 2023 7 jours

Posté le :

17/08/2023

Commentaires

Note détaillée

Général :

La piscine l emplacement

La literie. Pas confortable

Avis sur l'hébergement :

Espace

Page suivante

Votre avis nous intéresse !

Merci de nous dire ce que vous pensez du site internet, tout retour est apprécié et nous aide à l'améliorer

Camping Qualité