This campsite located at the gateway to the Ecrins National Park is a haven of peace in a pure nature, on the edge of a lake with its private beach. The area of the land allows all campers to take advantage of locations with natural boundaries, up to 150 m2 area. Near a typical village between Oisans and Vercors, campers... Lire la suite
Contact details
Au Valbonheur (Camping le Plan d'Eau)
Reception
Services & amenities
Accommodation
Comfort
Cleanliness
Bathing
Activities/Animations
Region
Quality-price ratio
9 / 10
Emmanuel V
Type of stay :
On your own
Posted :
04/10/2022
General information :
La rivière qui traverse le camping, la plage privée et le lac, l'ombre des arbres, l'écoute
Pouvoir régler la température de l'eau des douches peut être
Accommodation review :
un camping aéré, frais, simple, proche de la nature
Reception
Services & amenities
Comfort
Cleanliness
Region
9.57 / 10
Nicole J
Type of stay :
Family with child(ren)
Posted :
26/09/2022
General information :
Het is een mooie camping, direct gelegen aan een klein meer. Over de camping lopen enkele beekjes. Voor kinderen heerlijk om te spelen in de beekjes, lekker te zwemmen in het meer, en te spelen op het (kleine) zandstrand. De camping heeft een mooie verdeling tussen huuraccomodaties en (vrije) standplaatsen.
Niet leuk is een te groot woord, maar ben wel van mening dat er nu genoeg huuraccomodaties staan. Waar je een paar jaar geleden heerlijk vrij stond bij de luxe tenten, is nu alles volgezet. Het kan zoals het nu staat nog prima, maar hoop dat het hierbij blijft!
Accommodation review :
Wij hadden de cabatente, je verblijf is beneden en boven zijn 2 tentjes om te slapen. Het is primitiever dan de lodgetenten, maar dat is dan ook net het leuke. Je hebt de luxe van een klein keukentje, eigen sanitair en een goed bed. Onze zoon heeft genoten, hij had boven natuurlijk een 'eigen' tent!
Reception
Services & amenities
Comfort
Cleanliness
Region
10 / 10
Brenda V
Type of stay :
Family with child(ren)
Accommodation :
Mobil home classique
Period of stay :
September 2022 7 days
Posted :
18/09/2022
General information :
Het is een ruime, mooie camping. Met veel natuur en een beekje. Het is haast een sprookje om langs het beekje te lopen. En leuk voor kinderen om er in te spelen. Een meer om in af te koelen. De stacaravan was ruim en schoon. Met een mooie veranda. Bij de receptie waren allerlei spellen te leen. En dan nog de prachtige omgeving. Een rivier naast de camping, de indrukwekkende bergen rondom de camping, het vele groen. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. De gastvrijheid is er enorm! Wij voelden ons heel erg welkom. Complimenten voor de klantvriendelijkheid en flexibiliteit!
Dat we weer naar huis gingen ;) we komen zeker terug :)
Accommodation review :
Schoon, netjes, voorzien van alle gemakken.
-
Reception
Services & amenities
Comfort
Cleanliness
Region